Karavana

Pořad na Country Rádiu, ve kterém dvakrát do měsíce představí Denisa Marková a Jiří Vondráček nové folkové a country písničky.

O pořadu

Každé druhé pondělí v měsíci od 21 do 22 hod představí Karavana čtyři interprety, a jejich 8 písniček, které patří do oblasti folk, country a příbuzných žánrů.
Repríza se vysílá každé třetí pondělí v měsíci od půlnoci.

Jak se přihlásit

Do Karavany můžete nabízet dvojice písniček o kterých se domníváte, že by na Country rádiu měly a mohly znít. Adresa pro zasílání písniček ve formátu MP3 a informací o písničce a kapele je agenturajv@gmail.com

POZOR Aby písničky z pořadu Country rádia mohly být zveřejněny na webu Karavany Hraju česky, je nutné uzavřít smlouvu s Musicjet. Tím budou vaše skladby nejen chráněny ale budou součástí vyúčtování za veřejné užití.

Hlasování a postup

Úspěšnost písniček z Karavany bude velmi záležet na posluchačích, jak jim budou fandit na webu a nebo jestli si je budou přát např. v písničkách na přání.

Zvláštní a neměnná pravidla Karavany nejsou. Prostě hledáme nové písničky.

Country rádio čeká na ohlasy posluchačů, maily, SMS a návštěvy na webu Hraju česky, kde si můžete písničky z Karavany pouštět kolikrát se vám zachce.

Hlavním cílem Karavany je, hledat nové krásné písničky a omladit playlist Country rádia. SAI je vedle dalších hudebních projektů partnerem Karavany.