Karavana

Pořad na Country Rádiu, ve kterém jednou měsíčně představí Denisa Marková a Jiří Vondráček písničky z tuzemské produkce folk a country scény.

Karavana č. 25

představuje čtrnáct skupin a interpretů, kteří postoupili do finále ePorty.

Samostatné písničky soutěžících a jejich videonahrávky najdete na www.porta–festival.cz. Finalisty v ePortě hodnotí odborná porota a zároveň je součástí diváckého SMS hlasování. Pravidla najdete na webu Porty.

Písničky představí ve svém vysílání také ČRO Region, CRO Olomouc, rádia Samson, Proglas, Signál, Folk.

Vyhlášení vítězů proběhne na koncertě Porty v Hálkově divadle v Nymburce 17.10. od 18:00 hod.

Celý koncert bude možné sledovat online na webu Porty a na tento Stream koncert je možné si zakoupit dobrovolné vstupenky na www.porta–festival.cz.

SAI je dlouholetým partnerem a spolupořadatelem festivalu.

Vysílání – Country rádio 14.9.2020 21:00 hod

O pořadu

Každé druhé pondělí v měsíci od 21 do 22 hod představí Karavana čtyři interprety a jejich 2 písničky, které patří do oblasti folk, country a příbuzných žánrů.
Repríza se vysílá každé třetí pondělí v měsíci od půlnoci.

Následně je jedna ze dvou písniček daného interpreta představována jako písnička týdne. Zazní tedy 7x v týdnu, až ji nahradí další písnička z Karavany. Písničky jsou i nadále střídavě hrány v rádiu a zůstávají v archivu Country rádia.

Jak se přihlásit

Do Karavany můžete nabízet dvojice písniček o kterých se domníváte, že by na Country rádiu měly a mohly znít. Adresa pro zasílání písniček ve formátu MP3 a informací o písničce a kapele je agenturajv@gmail.com

POZOR Aby písničky z pořadu Country rádia mohly být zveřejněny na webu Karavany Hraju česky, je nutné uzavřít smlouvu s Musicjet. Tím budou vaše skladby nejen chráněny ale budou součástí vyúčtování za veřejné užití.

Písničky na Country Rádiu

Úspěšnost písniček z Karavany na Country Rádiu bude záležet především na posluchačích a příznivcích jednotlivých interpretů. Tedy jak si o ně budou psát například do písniček na přání, aby dramaturgie věděla, že je o ně zájem…

Písničky na přání vysílá Country Rádio každý den od 17 do 18 hod.
Pomocí formuláře napiš do studia si je možné o písničky požádat… na přání, nebo k probuzení…
Vysílací studio tel.: 210 323 333
SMS: 720 001 111
e-mail: studio@countryradio.cz
Nebo nechat vzkaz na záznamníku Country rádia tel.: 266 700 626…

Country rádio čeká na ohlasy posluchačů, maily, SMS i telefonáty. Na webu Hraju česky, si můžete pustit celé Karavany kolikrát se vám zachce.

Hlavním cílem Karavany je, hledat nové krásné písničky a omladit playlist Country rádia. SAI je vedle dalších hudebních projektů partnerem Karavany.