Karavana

Pořad na Country Rádiu, ve kterém dvakrát do měsíce představí Denisa Marková a Jiří Vondráček nové folkové a country písničky.

O pořadu

Každé druhé pondělí v měsíci od 21 do 22 hod představí Karavana čtyři interprety a jejich 2 písničky, které patří do oblasti folk, country a příbuzných žánrů.
Repríza se vysílá každé třetí pondělí v měsíci od půlnoci.

Následně je jedna ze dvou písniček daného interpreta představována jako písnička týdne. Zazní tedy 7x v týdnu, až ji nahradí další písnička z Karavany. Písničky jsou i nadále střídavě hrány v rádiu a zůstávají v archivu Country rádia.

Jak se přihlásit

Do Karavany můžete nabízet dvojice písniček o kterých se domníváte, že by na Country rádiu měly a mohly znít. Adresa pro zasílání písniček ve formátu MP3 a informací o písničce a kapele je agenturajv@gmail.com

POZOR Aby písničky z pořadu Country rádia mohly být zveřejněny na webu Karavany Hraju česky, je nutné uzavřít smlouvu s Musicjet. Tím budou vaše skladby nejen chráněny ale budou součástí vyúčtování za veřejné užití.

Písničky na Country rádiu

Úspěšnost písniček z Karavany na Country rádiu bude záležet především na posluchačích a příznivcích jednotlivých interpretů. Tedy jak si o ně budou psát například do písniček na přání, aby dramaturgie věděla, že je o ně zájem…

Country rádio čeká na ohlasy posluchačů, maily, SMS i telefonáty. Na webu Hraju česky, si můžete pustit celé Karavany kolikrát se vám zachce.

Hlavním cílem Karavany je, hledat nové krásné písničky a omladit playlist Country rádia. SAI je vedle dalších hudebních projektů partnerem Karavany.