Kapely pozor! Šance Muzikus 2018 spuštěna

Právě probíhají registrace do soutěže, kde mezi hlavní ceny patří hraní na velkých festivalech a natočení singlu! Nepropásněte příležitost přihlásit svoji kapelu, dostat se do finále, a zažít nezapomenutelné léto!

Již devátým rokem pro vás časopis Muzikus ve spolupráci se Svazem autorů a interpretů připravuje soutěž Šance Muzikus, ve které je hlavní cenou možnost hraní na festivalech jako Rock for people, Přeštěnice, Sázavafest, Černá Open Air a další. Pro letošek je již domluveno minimálně 30 hracích časů, neboli slotů, na 8 festivalech.

Jedna z finálových kapel dostane možnost natočit singl v profesionálních podmínkách nahrávacího studia, kde bude k dispozici zkušený producent, a konzultace s profesionály z oblasti hudebního managementu a marketingu.

Nejedna kapela z finalistů minulých let dosáhla i díky Šanci Muzikus značné popularity a patří dnes k těm vyhledávaným – namátkou Zrní, Dirty Blondes, Epydemie, K2, Gate crasher a mnoho dalších.

Krom hraní na festivalech jsou pro finalisty připraveny i další ceny od partnerů, jejichž výčet není konečný a bude se v průběhu soutěže ještě doplňovat.

Máte-li chuť se zúčastnit, přihlaste se na webu sance.muzikus.cz, kde naleznete také kompletní seznam festivalů i ostatních cen a spoustu dalších důležitých informací.