Karavana

Pořad na Country Rádiu, ve kterém jednou měsíčně představí Denisa Marková a Jiří Vondráček písničky z tuzemské produkce folk a country scény.

O pořadu

Každé druhé pondělí v měsíci od 21 do 22 hod představí Karavana čtyři interprety a jejich 2 písničky, které patří do oblasti folk, country a příbuzných žánrů.
Repríza se vysílá každé třetí pondělí v měsíci od půlnoci.

Následně je jedna ze dvou písniček daného interpreta představována jako písnička týdne. Zazní tedy 7x v týdnu, až ji nahradí další písnička z Karavany. Písničky jsou i nadále střídavě hrány v rádiu a zůstávají v archivu Country rádia.

Jak se přihlásit

Do Karavany můžete nabízet dvojice písniček o kterých se domníváte, že by na Country rádiu měly a mohly znít. Adresa pro zasílání písniček ve formátu MP3 a informací o písničce a kapele je agenturajv@gmail.com

POZOR Aby písničky z pořadu Country rádia mohly být zveřejněny na webu Karavany Hraju česky, je nutné uzavřít smlouvu s Musicjet. Tím budou vaše skladby nejen chráněny ale budou součástí vyúčtování za veřejné užití.

Písničky na Country Rádiu

Úspěšnost písniček z Karavany na Country Rádiu bude záležet především na posluchačích a příznivcích jednotlivých interpretů. Tedy jak si o ně budou psát například do písniček na přání, aby dramaturgie věděla, že je o ně zájem…

Písničky na přání vysílá Country Rádio každý den od 17 do 18 hod.
Pomocí formuláře napiš do studia si je možné o písničky požádat… na přání, nebo k probuzení…
Vysílací studio tel.: 210 323 333
SMS: 720 001 111
e-mail: studio@countryradio.cz
Nebo nechat vzkaz na záznamníku Country rádia tel.: 266 700 626…

Country rádio čeká na ohlasy posluchačů, maily, SMS i telefonáty. Na webu Hraju česky, si můžete pustit celé Karavany kolikrát se vám zachce.

Hlavním cílem Karavany je, hledat nové krásné písničky a omladit playlist Country rádia. SAI je vedle dalších hudebních projektů partnerem Karavany.