Lístek na Nouvelle Prague za polovic!

Zajímavou nabídku pro své členy nabízí Svaz autorů a interpretů (SAI). Jako jeden z panelistů známého showcasového festivalu Nouvelle Prague má letos možnost zprostředkovat svým členům mimořádně zvýhodněné vstupné.

Pokud jste v letošním roce členy SAI, máte možnost navštívit festival Nouvelle Prague, vzdělávat se, a poznat zajímavé lidi z oboru za poloviční cenu. Stačí vyplnit tento formulář a při koupi lístků na stránkách festivalu uvézt vygenerovaný slevový kód.

Staňte se členy SAI

Pokud členy Svazu autorů a interpretů nejste, ale podobné akce a nabídky by vás v budoucnu zajímaly, zkuste zvážit členství. Více o svazu a jeho činnosti se dozvíte na webu sai.cz.

Navštivte Nouvelle Prague

Nouvelle Prague 2018 nabízí dva dny panelů, workshopů a koncertů v pivovaru, vybraných barech, klubech a dalších prostorech v centru Prahy. Účastníkům se zde naskytne spousta příležitostí navázat osobní vazby se zajímavými lidmi, poznat novou hudbu a získat užitečné informace z hudebního světa.

OSA a Intergram, pořád se vám to plete? Co tyhle dvě instituce přináší autorům a interpretům? Proč byste je měli poznat a znát? Stranou nezůstane ani téma distribuce nahrávek na internetu. Workshop s názvem Pochopení legálního labyrintu práv autorů a interpretů povede místopředseda SAI Jakub Nový dne 2.11. ve 14:30 v Trnkově sále.

Další informace naleznete v programu Nouvelle Prague 2018.